-12%

SENCOR DVB-T Антена SDA 210

 • Стилски модерен дизајн
 • Боја: црна
 • Бучност 20 dВ
 • Електричен отпор 75 OhmДостапност:

Нема на залиха

1,230.00 ден 1,080.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Стилски модерен дизајн
 • Боја : црна
 • SMD технологија
 • Напојување: 6V / 100mA (230V / 6V адаптер  вклучен)
 • USB Power Supply опционално
 • Хоризонтална и вертикална положба
 • Бучност 20 dВ
 • Електричен отпор 75 Ohm
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.