-12%

SENCOR Будилник SRC 135

 • Радио будилник
 • Боја: бела/зелена
 • LED дисплеј 1,5cm
 • Два алармиДостапност:

Нема на залиха

1,070.00 ден 940.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Радио будилник
 • Боја: бела/зелена
 • LED дисплеј 1,5cm
 • PLL FM радио
 • Два аларми
 • FM жична антена
 • Аларм со 9 минутни одложувања
 • Тајмер за спиење
 • Димензии(W x D x H): 126 x 120 x 50
 • Тежина: 310 g
 • Резервна батерија за часовникот 1 x 3 V Тип CR2032(Батеријата не е вклучена)
 • Напојување: AC 230V 50 Hz
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.