-12%

SENCOR Блендер SBL 3272RD

 • Боја: црвена
 • Моќност на моторот (max): 250 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • Волумен на садот: 0.8 lДостапност:

Нема на залиха

2,930.00 ден 2,580.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја: црвена
 • Број на брзини за лесно ракување: 2 (0/1/2/импулс)
 • Волумен на садот: 0.8 l
 • Инокс ножеви х2
 • Функција за дробење на мраз
 • Погоден и за Smoothie
 • Капак со отвор за дополнување
 • Додаток за сецкање на тревки и зачини
 • Гумени додатоци кои не се лизгаат
 • Моќност на моторот (max): 250 W
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.