-12%

SENCOR Блендер SBL 3207GG

 • Боја: пастелно зелена
 • Моќност на моторот (max): 600 W
 • Тивка работа (SilentPower)
 • 2 сада со волумен : 0,6л и 0,3лДостапност:

Нема на залиха

2,430.00 ден 2,140.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја: пастелно зелена
 • 2 сада за блендирање(0,6л 0,3л)
 • Моќност на моторот (max): 600 W
 • Лесно за чистење
 • Садовите освен за блендирање служат и за транспортирање на смудито
 • Ножевите се од висококвалитени нерѓосувачки челик од титаниум:
  -оневозможуваат загуба на витамините
  –штитат од оксидација на нутри смудито
 • Тивка работа (SilentPower)
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.