-12%

SENCOR Батериска лампа SLL 51

 • Боја : црна/сива
 • 1 LED диода
 • Работи во сите временски услови
 • Подесив ластикДостапност:

Нема на залиха

380.00 ден 335.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Батериска ламба за на глава отпорна на прав и вода
 • Боја : црна/сива
 • 1 LED диода
 • Работи во сите временски услови
 • Подесив ластик
 • 3 начини на работа: 50%,100%,и треперење
 • Батерии : 3 x ААА (R03)
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.