-15%

SENCOR Батериска лампа SLL 40

 • Боја: црна
 • 3 LED диоди
 • Изработена од алуминиум
 • Опсег на светлина 50 м590.00 ден 499.00 ден

Спореди

Опис

 • Батериска ламба изработена од алуминиум
 • Боја: црна
 • Отпорна на прав и вода со 3 LED диоди
 • Работи во сите временски услови
 • Опсег на светлина 50 м
 • Работи на батерии : 1.5v,1x AA (R6)
 • Долготрајност на диодата-1 W до 50 000 h
 • Издржливост на батерија: со LR03-2H
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.