-12%

SENCOR Батериска лампа SLL 12

 • Боја : црна/ сина
 • Отпорна на прав и вода
 • 3 LED диоди
 • Опсег на светлина 10-15 мДостапност:

Нема на залиха

330.00 ден 290.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Батериска ламба отпорна на прав и вода
 • Боја : црна/ сина
 • 3 LED диоди
 • Работи во сите временски услови
 • Опсег на светлина 10-15 м
 • Работи на батерии : 4.5V, 3x D(R20)
 • Долготрајност на диодата-до 100 000 h
 • Издржливост на батерија: со LR20-90H
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.