-12%

SENCOR Апарат за шишање SHP 211 SL

 • Сечило од нерѓосувачки челик
 • Подесување на сечилото
 • 4 додатоци
 • Додатен прибор:четкица,ножици,чешел,масло за подмачкување740.00 ден 650.00 ден

Спореди

Опис

 • Сечило од нерѓосувачки челик
 • Подесување на сечилото
 • Подесување на должината за шишање
 • 4 додатоци
 • Додатен прибор:
  – четкица за чистење,
  – ножици,
  – чешел,
  – масло за подмачкување
 • Нелизгачка површина
 • Кука за закачување
 • Димензии 59 x 54 x 187 mm
 • Тежина 480 g
 • Напојување: 230-240 V,50 Hz, 7W max.
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.