-12%

SENCOR Апарат за правење леб SBR 760WH

– Безглутенски програм
– 10 програми за печење
– 1 програм за правење на џемови и мармелад
– 1 програм за правење на само тесто (пица, багети, крофни)
– 3 нивоа на печење на кората (светла, средно светла и темна)


Достапност:

Нема на залиха

7,570.00 ден 6,660.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • 2 перки за месење
 • Тајмер до 13 часа
 • 10 програми за печење
 • 1 програм за правење на џемови и мармелад
 • 1 програм за правење на само тесто (пица, багети, крофни)
 • Максимална тежина на леб 1.350 грама
 • Голем LCD дисплеј со позадинско осветлување
 • Поклопец со прозорче
 • Меморија од 10 минути во случај на снемување на струја
 • 3 нивоа на печење на кората (светла, средно светла и темна)
 • Функција за одржување на топлина до 60 минути по завршување на печењето
 • Нелепливи перки и внатрешност за лесно одржување
 • Може да се пере и во машина за садови
 • Звучен сигнал за додавање состојки
 • Моќност 850W
 • Нелизгачки ногарки
 • Додатоци: сад за мерење, лажица и метална рачка за отстранување на перките
 • Димензии Ш/Д/В: 247 x 139 x 189 mm
 • Безглутенски програм
 • Програм за брзо печење
 • Одржување на температура
 • Боја – Бела
 • Тежина – 6,1 kg
 • ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.