-12%

SENCOR Апарат за бричење SMS 4011BL

– Три независни глави за бричење кои се прилагогуваат по потреба
– Долг работен век на главите
– Оперативно време: 75 min
– Време на полнење: 8 h


1,480.00 ден 1,300.00 ден

Спореди

Опис

 • Работи на батерија која се полни
 • Три независни глави за бричење кои се прилагогуваат по потреба
 • Долг работен век на главите
 • Оперативно време: 75 min
 • Време на полнење: 8 h
 • Егрономска рачка
 • Мазно бричење со минимално триење
 • Ултра тивор мотор
 • LED Индикатор за полнење
 • Сигурносно заклучување против случаен старт
 • Интегрирана NiMH батерија
 • Додатоци: кабел, четка
 • Моќност: 3 W
 • Димензии: 55 × 52 × 132 mm
 • Тежина: 150 g
 • Волтажа: 220-240 V, 50 Hz

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.