-12%

SENCOR Антена SDA 610

 • Надворешна антена
 • Боја: силвер
 • Бучност 35 dВ
 • Електричен отпор 75 OhmДостапност:

Нема на залиха

1,480.00 ден 1,300.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Надворешна антена
 • Боја: силвер
 • Бранови Тuner :UHF
 • Бучност 35 dВ
 • Електричен отпор 75 Ohm
 • DVB –Т подршка –има
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.