-18%

SENATOR Калорифер FH04

 • 2 степени за подесување: 1000W/2000W
 • Составна рачка за носење
 • Прилагодлива контрола на термостат
 • Заштита од прегреаност1,090.00 ден 890.00 ден

Спореди

Опис

 • 2 степени за подесување: 1000W/2000W
 • Фен / топло / жешко дување за одбирање
 • Прилагодлива контрола на термостат
 • Заштита од прегреаност
 • Светло за индикација на моќност
 • Ултра тивок фен
 • Составна рачка за носење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.