-13%

SEGWAY Електричен тротинет Ninebot KickScooter (ES2)

– Тежина: 12,5 kg
– Носивост до 100 kg
– Максимална брзина: 25 km/h
– Макимално растојание до: 25 km


29,900.00 ден 25,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Димензии: 102 х 43 х 113 cm
 • Димензии (склопен): 113×43×40 cm
 • Тежина: 12,5 kg
 • Носивост до 100 kg
 • Наменет за возраст +14 години
 • Максимална брзина: 25 km/h
 • Макимално растојание до: 25 km
 • Номинален напон: 36 VDC
 • Максимален напон на полнење: 42 VDC
 • Номинален капацитет на батерија: 187 Wh
 • Една батерија
 • Номинална моќност: 300 W
 • Влезен напон: 100-240 VAC
 • Излезен напон на полнач: 42 VDC 1.7 A
 • Време на полнење: 3,5 часа
 • LED задно светло за кочница
 • Speed limit mode, Standard mode and Sport mode
 • Приспособливо амбиентално осветлување
 • Осветлување и контролен панел
 • Трајност на гумите и безбедност на сопирачките
 • Удобни рачки за контрола и лесно контролирано забрзување
 • Ергономски дизајн на педалите
 • 7.5″ Големи цврсти Non-Pneumatic тркала
 • Electric Brake + Mechanical Brake
 • Предна и задна амортизација
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.