-13%

SAMSUNG Телевизор UE65TU7092 4K Ultra HD Smart

– Тип на екран: LED
– Димензија на екран: 65″/165cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– Crystal Display (Nanoparticle Filter)


50,480.00 ден 43,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на екран: LED
 • Димензија на екран: 65″/165cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • Crystal Display (Nanoparticle Filter)
 • Crystal processor 4K
 • 2000 PQI
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Smart TV: Да, Smart Tizen
 • HDR10+, HLG
 • Dolby Digital Plus, Adaptive Sound, SmartThings application
 • Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx2, USBx1, LAN, CI+, дигитален аудио излез, eARC, Anynet + (HDMI-CEC)
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.