-13%

SAMSUNG Телевизор UE55TU7072 4K Ultra HD Smart

– Тип на екран: LED
– Димензија на екран: 55″/140cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– Crystal processor 4K


35,530.00 ден 30,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на екран: LED
 • Димензија на екран: 55″/140cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • Crystal processor 4K
 • 2000 PQI
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Smart TV: Да, Smart Tizen
 • Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, HDR10+
 • Приклучоци: HDMIx2, USBx1, LAN, CI+, Оптички излез, Anynet+ (HDMI-CEC)
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.