-13%

SAMSUNG Телевизор UE43RU7092 4K Ultra HD Smart

– Тип на екран: LED
– Димензија на екран: 43″/109cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– Quad Core процесор


25,200.00 ден 21,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на екран: LED
 • Димензија на екран: 43″/109cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • Quad Core процесор
 • 1400 PQI
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Smart TV: Да, Smart Tizen
 • Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Miracast, HDR10+
 • Приклучоци: HDMIx3, USBx1, LAN, CI+, Оптички излез, Anynet+ (HDMI-CEC)
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.