-7%

SAMSUNG Телевизор UE40M5002

 • Максимална резолуција : 1920 x 1080
 • Енергетска класа :A
 • Дијагонала : 40″(102cm)
 • nonSMART22,085.00 ден 20,449.00 ден

Спореди

Опис

 • Максимална резолуција : 1920 x 1080
 • Енергетска класа :A
 • Дијагонала : 40″(102cm)
 • nonSMART
 • Full HD
 • Конекција: 2 X HDMI – 1 x USB
 • Tv tuner : DVB-T2/C
 • VESA 200×200

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.