-13%

SAMSUNG Телевизор UE32T5302CKXXH Smart TV

– Тип на екран: LED
– Димензија на екран: 32″/81 cm
– Резолуција на екран: Full HD (1920×1080)
– 1000 PQI


22,890.00 ден 19,900.00 ден

Спореди

Опис

  • Тип на екран: LED
  • Димензија на екран: 32″/81 cm
  • Резолуција на екран: Full HD (1920×1080)
  • 1000 PQI
  • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
  • Smart TV: Да, Tizen
  • Интегрирано Wi-Fi
  • Приклучоци: HDMIx2, USBx1, LAN, CI+, oптички излез, компонентен влез, RF влез, Anynet+
  • Боја: Црна
  • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.