-7%

SAMSUNG Телевизор UE32M4002

 • Максимална резолуција : 1920 x 1080
 • Енергетска класа : A
 • Дијагонала : 32″(81.2cm)
 • nonSMART14,600.00 ден 13,519.00 ден

Спореди

Опис

 • Максимална резолуција : 1920 x 1080
 • Енергетска класа :A
 • Дијагонала : 32″(81.2cm)
 • Формат : 16:9, 16:9
 • nonSMART
 • Full HD
 • VESA 100×100
 • Конекција: 2 X HDMI – 1 x USB
 • Tv tuner :DVB-T2/C

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.