-13%

SAMSUNG Телевизор QE75Q70TA 4K Ultra HD Smart

– Тип на екран: Dual LED (QLED)
– Димензија на екран: 75″/190cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– Quantum Processor 4K


137,880.00 ден 119,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на екран: Dual LED (QLED)
 • Димензија на екран: 75″/190cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • Quantum Processor 4K
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Smart TV: Да, Smart Tizen
 • Quantum HDR, HLG, Q-Symphony, Ambient Mode+, 4K AI Upscaling
 • Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, SmartThings App поддршка
 • Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx4, USBx2, DLNA, Bluetooth
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.