-13%

SAMSUNG Телевизор QE55Q60AA 4K Ultra HD Smart

– Тип на екран: QLED
– Димензија на екран: 55″/140cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– Quantum Processor Lite 4K


61,985.00 ден 53,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на екран: QLED
 • Димензија на екран: 55″/140cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • Quantum Processor Lite 4K
 • PQI 3100
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Smart TV: Да, Smart Tizen
 • Quantum HDR, HLG, 4K Upscaling
 • Object Tracking Sound Lite, Dolby Vision
 • Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, Bixby, Netflix, Apple Airplay
 • Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx3, USBx2, Bluetooth, LAN, CI+, Оптички излез, Антена RF, Anynet+ (HDMI-CEC), eARC
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.