-13%

SAMSUNG Телевизор QE43Q60R 4K Ultra HD Smart

– Тип на екран: QLED
– Димензија на екран: 43″/109cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– Quantum Processor 4K


43,600.00 ден 37,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на екран: QLED
 • Димензија на екран: 43″/109cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • Quantum Processor 4K
 • 2400 PQI
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2, Twin Tuner
 • Smart TV: Да, Smart Tizen
 • Wi-Fi: WI-FI интегриран
 • Приклучоци: PVR, HDMIx1, USB, DLNA, Bluetooth, MiraCast, LAN, CI+, Оптички излез, Anynet+ (HDMI-CEC)
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.