-13%

SAMSUNG Телевизор QE43LS03AAUXXH QLED 4K Ultra HD Smart

– ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН 43″ (109 cm)
– РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K (3,840 x 2,160)
– ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ 60
– ПРОЦЕОР Quantum процесор 4K


45,890.00 ден 39,900.00 ден

Спореди

Опис

 • ТИП НА ЕКРАН QLED
 • ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН 43″ (109 cm)
 • РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K (3,840 x 2,160)
 • ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ 60
 • ПРОЦЕОР Quantum процесор 4K
 • КВАЛИТЕТ НА СЛИКА 3000 PQI
 • ТИП НА ТЈУНЕР DVB-T2CS2
 • SMART TV
 • ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ Tizen™
 • WI-FI Да (WiFi5)
 • DLNA Mobile TV mirroring
 • BLUETOOTH Да (BT4.2)
 • HDR Quantum HDR, HDR 10+
 • ЗВУК 2CH x 20W
 • Dolby Digital Plus
 • Q-Symphony
 • Adaptive Sound+
 • OTS Lite
 • HDMI 4
 • USB 2
 • LAN 1
 • ДИГИТАЛЕН АУДИО ИЗЛЕЗ 1
 • CI+(1.4)
 • HDMI-CEC Anynet+
 • ДОПОЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ
  Модерен дизајн на рамка
  Приспособлива рамка
  Исклучи го The Frame и дозволи омилените уметнички дела да ја разубават атмосферата.
  Motion Detection (Frame)
  Детекција на светлина и боја
  UHD придушување на светло
  Pur Color
  Мега контраст
  Подобрувач на контрастот
  Филмски режим
  Filmmaker Mode (FMM)
 • ДИМЕНЗИИ СО ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 969.5 x 591.9 x 196.8 mm
 • ДИМЕНЗИИ БЕЗ ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 969.5 x 557.8 x 24.9 mm
 • БОЈА црна
 • ГАРАНЦИЈА 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.