-7%

SAMSUNG Телевизор LED UE65KU6072

 • Максимална резолуција : 3840 x 2160
 • Дијагонала : 65″ (165cm)
 • SMART
 • Тип на екран: Рамен83,159.00 ден 76,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Максимална резолуција : 3840 x 2160
 • Дијагонала : 65″ (165cm)
 • SMART
 • WEB пребарувач
 • Wi-Fi
 • UHD зголемување на резолуцијата
 • Тип на екран: Рамен
 • Тунер: DVB-T/C/S2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.