-7%

SAMSUNG Телевизор LED UE55MU8002

 • Максимална резолуција : 1920 x 1 080
 • Дијагонала : 55″ (123 cm)
 • SMART
 • Bluetooth84,940.00 ден 78,648.00 ден

Спореди

Опис

 • Максимална резолуција : 1920 x 1 080
 • Дијагонала : 55″ (123 cm)
 • SMART
 • Bluetooth
 • VESA 400×400
 • Wi-Fi
 • WEB прелистувач
 • 4K Ultra HD HDR
 • Конекција: HDMI x 4,3x USB, CI , LAN
 • Tv tuner : TVPlus & Twin Freesat HD

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.