-7%

SAMSUNG Телевизор LED UE49KS7502

 • Максимална резолуција : 3.840 × 2.160
 • Енергетска класа : A
 • Дијагонала : 49″ (123 cm)
 • SMART71,280.00 ден 65,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Максимална резолуција : 3,840 × 2,160
 • Енергетска класа : A
 • Дијагонала : 49″ (123 cm)
 • SMART
 • WEB пребарувач
 • Wi-Fi
 • SUHD  зголемување на резолуцијата
 • Тип на екран: Curbat

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.