-7%

SAMSUNG Телевизор LED UE32M5002

 • Максимална резолуција : 1920 x 1080
 • Енергетска класа :A
 • Дијагонала : 32″(81.2cm)
 • nonSMART18,400.00 ден 17,040.00 ден

Спореди

Опис

 • Максимална резолуција : 1920 x 1080
 • Енергетска класа :A
 • Дијагонала : 32″(81.2cm)
 • nonSMART
 • Full HD
 • Аналоген тунер
 • HyperReal графички процесор
 • Конекција: 2 X HDMI – 1 x USB2.0
 • Tv tuner : DVB-T2/C
 • Излезна снага: (RMS): 10W(5W 5W)
 • Тип на звучници: 2CH(Down Firing Base Reflex)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.