-7%

SAMSUNG Телевизор LED UE65MU6502

 • Максимална резолуција : 3840 x 2160
 • Енергетска класа :A
 • Дијагонала : 65″ (162 cm)
 • SMART111,670.00 ден 103,399.00 ден

Спореди

Опис

 • Максимална резолуција : 3840 x 2160
 • Енергетска класа :A
 • Дијагонала : 65″ (162 cm)
 • SMART
 • Wi-Fi
 • Ultra HD / 4K
 • Конекција: HDMI x 3, USB x 2, Slot CI
 • Tv tuner : DVB-T2CS2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.