-7%

SAMSUNG Телевизор LED 55” 55NU7022

– Дијагонала 55” / 140 cm
– Резолуција 3840×2160
– Технологија LED
– SMART


33,500.00 ден 30,999.00 ден

Спореди

Опис

  • CE – LED TV
  • Дијагонала 55” / 140 cm
  • Резолуција 3840×2160
  • Mega Contrast
  • Време на одзив [ms] 0
  • HDMI 2
  • USB 1
  • Дименезии [cm] 123,86 x 75,70 x 24,21
  • Тежина [kg] 17,50
  • Технологија LED
  • SMART
  • 3D технологија – Активна
  • Интегриран WiFi Да
  • TV tuner DVB T2C
  • USB снимање Да

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.