-8%

SAMSUNG Телевизор LED 50” 50NU7022

– Дијагонала 50″ / 127 cm
– Резолуција 3840×2160
– Технологија LED
– SMART


30,300.00 ден 27,999.00 ден

Спореди

Опис

 • CE – LED TV
 • Дијагонала 50″ / 127 cm
 • Резолуција 3840×2160
 • Mega Contrast
 • Време на одзив [ms] 6
 • HDMI 2
 • USB 1
 • Дименезии [cm] 112,48 x 65,02 x 59,7
 • Тежина [kg] 13,8
 • Технологија LED
 • SMART
 • Интегриран WiFi Да
 • TV tuner DVB T2C
 • USB снимање Да

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.