-7%

SAMSUNG Телевизор LED 43” UE43NU7022KXXH

 • Максимална резолуција : 3.840 × 2.160
 • Енергетска класа : A
 • Дијагонала : 43″
 • SMART24,850.00 ден 22,999.00 ден

Спореди

Опис

 • 43″ UHD 4K Smart TV NU7022 Serie 7
 • 4K UHD Resolution 3.840x2160px
 • UHD Engine
 • Picture Quality Index 1300
 • High Dymanic Range
 • Pur Color
 • UHD Dimming
 • SMART TV, Smart Apps, Full Web browser
 • HDMI x2, USB 2.0, CI+, Wi-Fi Buitn in
 • DVB-T/T2, DVB-C Tuner
 • 3840×2160

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.