-24%

SAMSUNG Телевизор 4k UHD Smart UE43TU7092 UXXH 43″

– 43″ (108cm) 4К UHD Smart TV
– Резолуција:3.840 x 2.160
– 2000Hz PQI Picture Quality Index


28,630.00 ден 21,900.00 ден

Спореди

Опис

 • 43″ (108cm) 4К UHD Smart TV
 • Резолуција:3.840 x 2.160
 • 2000Hz PQI Picture Quality Index
 • Crystal Processor 4K
 • Mega Contrast
 • UHD Dimming
 • HDR
 • Operating System Tizen™
 • Slim design
 • Auto Motion Plus
 • One Remote Control
 • Dolby Digital Plus DTS
 • USB,HDMI, LAN, CI +
 • DVB-T2/C/S

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.