-13%

SAMSUNG Телевизор 4k UHD Smart UE 43 AU7172UXXH

– 43″ (108cm) 4К UHD Smart TV
– Резолуција:3.840 x 2.160
– 2000Hz PQI Picture Quality Index
– Operating System Tizen™


29,780.00 ден 25,900.00 ден

Спореди

Опис

 • 43″ (108cm) 4К UHD Smart TV
 • Резолуција:3.840 x 2.160
 • 2000Hz PQI Picture Quality Index
 • Operating System Tizen™
 • Crystal Processor 4K
 • HDR 10+
 • UHD Dimming
 • Dynamic Pur Color
 • Dolby Digital Plus
 • Q-Syphony
 • 2CH audio
 • Auto Game Mode (ALLM)
 • 3xHDMI,1xUSB,eARC,LAN, CI
 • Bluetooth
 • DVB-T2/C/S2
 • Вграден Wi-Fi

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.