-7%

Samsung Таблет Tab A 10.1 Wi-Fi Black

Samsung
Шифра: Нема
 • Процесор: : Exynos 7870 Octa Core 1.60GHz Cortex A53
 • Боја: Црна
 • Камера: 8MP, 2MP
 • Резолуција: 1080p @ 30fps11,900.00 ден 11,020.00 ден

Спореди

Опис

 • Процесор: : Exynos 7870 Octa Core 1.60GHz Cortex A53
 • GPU: Mali-T830 MP2
 • 10.1″ LCD 1920 x 1200
 • Боја: Црна
 • Меморија: 2GB, 32GB
 • microSD до 256GB
 • WiFi, Bluetooth 4.2, microUSB 2.0
 • Оперативен систем: Android 6.0
 • Батерија: Li-Ion 7300mAh
 • Камера: 8MP, 2MP
 • autofocus, geo-tagging, touch focus, panorama
 • Резолуција: 1080p @ 30fps
 • Димензии: 254 x 8.2 x 155.3mm
 • Тежина: 525g
 • 2 Години Гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.