-13%

Samsung Таблет SM-T715NZWESEE

 • Оперативен систем : Android OS, v5.0.2
 • Големина на екран: 8.0 “
 • Камера: 2.1MP 8 MP
 • Боја : бела20,100.00 ден 17,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Оперативен систем : Android OS, v5.0.2
 • Големина на екран: 8.0 “
 • Боја : бела
 • Камера: 2.1MP 8 MP
 • Брзина на процесор: Quad-core 1.9 GHz  & quad-core 1.3 GHz
 • Mеморија: 3 GB
 • Хард диск :32 GB
 • Резолуција на екранот: 1536 x 2048
 • Webcam

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.