-29%

SAMSUNG Правосмукалка VCC 4470S3G/BOL

 •  Боја: жолта
 • Додатоци за ќош и пајажина
 • Моќност на моторот 2000 W
 • Волумен на вреќичката: 1,3 l
Достапност:

Нема на залиха

7,760.00 ден 5,490.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Жолта боја
 • Моќност на моторот 2000 W
 • Моќ на вшмукување 370 W
 • Ниво на бучавост 84 dB
 • Собирање на отпад во сад со двојна комора
 • Капацитет на садот за отпад 1,3л
 • Хепа филтер на издув
 • Инокс телескопска цевка
 • 2-Step четка
 • Додатоци за ќош и пајажина
 • Автоматско вовлекување на кабелот
 • Радиус на работа 9,2 м

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.