-9%

SAMSUNG Мобилен телефон S10

– Екран 6.1″ (1440×3040) Infinity-O Display Dynamic AMOLED
– Octa-core (2×2.7GHz 2×2.3GHz & 4×1.9)
– GPU: Mali-G76 MP12
– Интерна меморија:128GB,RAM 8GB


51,700.00 ден 46,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Мобилен телефон
 • Android 9.0(Pie) OneUI
 • Екран 6.1″ (1440×3040) Infinity-O Display Dynamic AMOLED
 • HDR10+ certified дисплеј
 • Chipset:Exynos 9820 Octa (8 nm)
 • Octa-core (2×2.7GHz 2×2.3GHz & 4×1.9)
 • GPU: Mali-G76 MP12
 • Интерна меморија:128GB,RAM 8GB
 • Примарна камера:
 • 12MP Telephoto; f/2.4 PDAF; OIS; 1.0μm pixel size
 • 12MP Wide-angle; f/1.5-2.4 Dual Pixel AF, OIS;Pixel size: 1.4μm
 • 16MP Ultra Wide; f/2.2; Pixel size: 1.0μm
 • Video: 4K UHD @ 60fps; 720 @ 960 fps
 • Секундарна камера: 10MP f/1.9 Dual pixel AF
 • Bluetooth v5.0(LE up to 2 Mbps)ANT+,USB Type C
 • Fast charger со QC2.0 и AFC
 • Wireless полнење со WPC и PMA
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4GHz+5 GHz
 • Батерија:Li-Ion 3400mAh

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.