-9%

SAMSUNG Мобилен телефон Note 10

– Екран 6.3″ (2280×1080) FHD+ Infinity-O Display Dynamic AMOLED
– Octa-core 7 nm (Max. 2.7 GHz + 2.4 GHz + 1.9 GHz)
– Интерна меморија:256GB,RAM 8GB
– Ultra Wide: 16MP F2.2 (123°)


62,700.00 ден 56,999.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Мобилен телефон
 • Android 9.0(Pie) OneUI
 • Екран 6.3″ (2280×1080) FHD+ Infinity-O Display Dynamic AMOLED
 • HDR10+ certified дисплеј
 • Chipset:Exynos 9820 Octa (7 nm)
 • Octa-core 7 nm (Max. 2.7 GHz + 2.4 GHz + 1.9 GHz)
 • Интерна меморија:256GB,RAM 8GB
 • Примарна камера:
 • Ultra Wide: 16MP F2.2 (123°)
 • Wide-angle: 12MP 2PD AF F1.5/F2.4 OIS (77°)
 • Telephoto: 12MP F2.1 OIS (45°)
 • Video: 4K UHD @ 60fps; 720p @ 960fps
 • Секундарна камера:
 • Front: 10MP 2PD AF F2.2 (80°)
 • Bluetooth® v 5.0, ANT+, USB Type-C, NFC, Location (GPS, Galileo*, Glonass, BeiDou*)
 • Fast charger со QC2.0 и AFC
 • Wireless полнење со WPC и PMA
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2.4/5GHz), VHT80 MU-MIMO, 1024QAM
 • Батерија:Li-Ion 3500mAh

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.