-10%

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy Z Fold 3

– Android 11, One UI 3.5
– Екран 7.6″ (2208 x 1768) Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+
– Infinity Flex екран
– Gorilla Glass Victus (преден/заден)


147,000.00 ден 132,300.00 ден

Спореди

Опис

 • Мобилен телефон
 • Android 11, One UI 3.5
 • Екран 7.6″ (2208 x 1768) Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+
 • Infinity Flex екран
 • Gorilla Glass Victus (преден/заден)
 • IPx8 водоотпорен
 • GPU:Adreno 660
 • Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm)
 • Интерна меморија:256GB,RAM 12GB
 • UFS 3.1
 • Примарна камера:
  12 MP, f/2.2, 123˚, (ultrawide), 1.12µm
  12 MP, f/1.8, (wide), Pixel PDAF, OIS
  12 MP, f/2.4, (telephoto), 1.0µm, PDAF, OIS, 2x optical zoom
 • Секундарна камера:
  10 MP, f/2.2 (wide), 1.22µm, under display
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
 • Bluetooth 5.2, A2DP, LE, aptX HD
 • GPS A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
 • USB Type-C 3.2
 • Fast charging 25W
 • Fast wireless charging 10W
 • Батерија:Li-Ion 4400 mAh
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.