-10%

SAMSUNG Мобилен телефон Galaxy Z Flip 3

– Android 11, One UI 3.5
– Екран 6.7″ (2640 x 1080) FHD+ Dynamic AMOLED 2x, 120Hz
– Corning Gorilla Glass Victus
– IPx8 водоотпорен


84,000.00 ден 75,600.00 ден

Спореди

Опис

 • Мобилен телефон
 • Android 11, One UI 3.5
 • Екран 6.7″ (2640 x 1080) FHD+ Dynamic AMOLED 2x, 120Hz
 • Corning Gorilla Glass Victus
 • IPx8 водоотпорен
 • GPU:Adreno 660
 • Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm)
 • Интерна меморија:128GB,RAM 8GB
 • Примарна камера:
  12 MP, f/2.2, 123˚(ultrawide), 1.12µm
  12 MP, f/1.8, 1.4mm (wide), 1/1.76″, 1.8µm, Dual Pixel PDAF, OIS
 • Секундарна камера:
  10 MP, f/2.4 (wide), 1.22µm
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
 • Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX HD
 • GPS A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
 • USB Type-C 3.2
 • Fast charging 15W
 • Fast wireless charging 10W
 • Батерија:Li-Ion 3300 mAh
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.