-12%

SAMSUNG Микробранова ME 71A/BOL

 • Боја: Бела
 • Волумен: 20 l
 • Врата: Стакло
 • Приклучна моќ: 800 W

4,990.00 ден 4,390.00 ден

Спореди

Опис

 • Рачна контрола
 • Боја бела
 • Јачина на микробрановата: 800 W
 • Капацитет 20 l
 • Димензии (Ш x В x Д) 489 × 275 × 349 mm
 • Функција на одмрзнување
 • Стаклен тањир со дијаметар 25.5см
 • Енергетска класа А

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.