-14%

SAMDAN Округла фурна 1007 емајл рерна

– Округла Фурна Самдан
– Греачи: 2
– Релна на струја
– 3 Функции за релната


3,700.00 ден 3,199.00 ден

Спореди

Опис

  • Округла Фурна Самдан
  • Греачи: 2
  • Релна на струја
  • 3 Функции за релната
  • 1 Тепсија
  • Релна Емајлирана
  • Тепсиа Емајлирана
  • Боја: Емајлирана

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.