-12%

Samdan кварцна греалка 3010

 • Моќ: 1800W
 • 3 греачи
 • Волтажа: 220-240v
 • Пареа и обезбедување на здраво затоплување



Достапност:

Нема на залиха

1,880.00 ден 1,655.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Моќ: 1800W
 • 3 греачи
 • Волтажа: 220-240v
 • Механизам за контрола на температурата
 • Пареа и обезбедување на здраво затоплување
 • Брза емисија на топлина со вентилатор
 • Прекинувач за вклучување / исклучување за секој греач одделно

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.