-12%

RYDER Велосипед 8109

– Боја: виолетова и розева
– Алуминиумски бандажи
– Две кочници

3,380.00 ден 2,980.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Велосипед 12” 8109
  • Боја: виолетова и розева
  • Алуминиумски бандажи
  • Две кочници
  • Браници
  • Помошни тркала

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.