-12%

RYDER Велосипед 8055 20″

– Велосипед 20” 8108
– Алуминиумски бандажи
– Две кочници (контра кочници)


8,800.00 ден 7,750.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Велосипед 20” 8055
  • Две бои: црвена, црна и сина.
  • Две диск кочници.
  • Дупли алуминиумски бандажи.
  • 18 брзини.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.