-12%

RYDER Велосипед 8014 12”

– Алуминиумски бандажи
– Две кочници
– Браници


3,840.00 ден 3,380.00 ден

Спореди

Опис

  • Велосипед 12” 8014
  • Алуминиумски бандажи
  • Две кочници
  • Браници
  • Помошни тркала

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.