-12%

RYDER Велосипед 8012 12”

– Боја: Портокалова
– Алуминиумски бандажи
– Две кочници


3,840.00 ден 3,380.00 ден

Спореди

Опис

  • Велосипед 12” 8012
  • Боја: Портокалова и сина
  • Алуминиумски бандажи
  • Две кочници
  • Браници
  • Корпа
  • Помошни тркала

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.