-12%

RYDER Електричен тротинет KDS-ESM02

– Максимална тежина 25 KG
– Се полни 4 до 6 часа
– Со едно полнење може да се помине 30 минути
– Максимална брзина 5 km/h

5,590.00 ден 4,900.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Батерија 6V 4AH
  • Максимална тежина 25 KG
  • Се полни 4 до 6 часа
  • Со едно полнење може да се помине 30 минути
  • Максимална брзина 5 km/h
  • Не се препорачува возење на влажна површина
  • Боја: розева и син

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.