-11%

RYDER Електричен тротинет KDS-ES3

– Максимална брзина 15km/h
– Дистанца со полна батерија 10 do 15 km
– Максимална тежина 80 kg

20,000.00 ден 17,800.00 ден

Спореди

Опис

  • Боја: црно бела
  • Максимална брзина 15km/h
  • Дистанца со полна батерија 10 do 15 km
  • Максимална тежина 80 kg
  • Полнење 2 до 4 h
  • Да не се вклучува кога се полни!
  • Мотор 280 W
  • Не се препорачува за возење по влажна површина!

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.