-11%

RYDER Електричен тротинет KDS-ES2

– Максимална брзина 25 km/h
– Дистанца со полна батерија 15 до 20 km
– Максимална тежина 100 kg

30,000.00 ден 26,800.00 ден

Спореди

Опис

  • Боја: црна
  • Максимална брзина 25 km/h
  • Дистанца со полна батерија 15 до 20 km
  • Максимална тежина 100 kg
  • Полнење 2 до 4 h
  • Да не се вклучува кога се полни!
  • Мотор 280 W
  • Не се препорачува за возење по влажна површина!

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.